Darbības joma un vispārīgas piezīmes

 

(1) Ievērojot individuālus pasākumus un līgumus, kas ir prioritāri attiecībā pret šīm VTC, darījumu attiecības starp pārdevēju un klientu reglamentē tikai šādi noteikumi un nosacījumi. Ja nav panākta cita vienošanās, klienta apstākļu iekļaušana ir pretrunā

(2) Klients ir patērētājs, ciktāl viņš slēdz līgumu ar nolūku, ko galvenokārt var attiecināt ne uz viņa komercdarbību, ne ar savu neatkarīgo profesionālo darbību. No otras puses, uzņēmējs ir jebkura fiziska vai juridiska persona vai juridiska partnerība, kas, veicot juridisku darījumu, rīkojas komerciālas vai neatkarīgas profesionālās darbības ietvaros.

secinājums

(1) Līgums ir noslēgts ar:

(ievietojiet vārdu un adresi šeit)

________________________

________________________

________________________

(2) Preču būtiskās īpašības izriet no attiecīgā pārdevēja apraksta.

(3) Visi pārdevēja tiešsaistes veikala piedāvājumi ir tikai nesaistošs uzaicinājums klientam iesniegt atbilstošu piedāvājumu pārdevējam. Kad pārdevējs ir saņēmis klienta pasūtījumu, klients vispirms saņems pasūtījuma apstiprinājumu no pārdevēja, parasti pa e-pastu (pasūtījuma apstiprinājums). Pasūtījuma apstiprinājums vēl nav uzskatāms par pasūtījuma pieņemšanu: pēc klienta pasūtījuma saņemšanas pārdevējs to pārbaudīs īsā laikā un 2 darba dienu laikā informē klientu, vai viņš pieņem pasūtījumu (pasūtījuma apstiprinājums).

Pasūtīšanas process tiešsaistes veikalā

Pārdevējs darbojas šādi:

(4) Klients var izvēlēties produktus no pārdevēja sortimenta un savākt tos, izmantojot pogu "Pievienot grozam" tā sauktajā iepirkumu grozā. Noklikšķinot uz pogas "Iepirkumu grozs", klients saņem pārskatu par izvēlētajiem produktiem. Ar pogu "Pērk tagad" viņš izdara saistošu pieteikumu, lai iegādātos preces iepirkumu grozā. Pirms pasūtījuma iesniegšanas klients var mainīt un apskatīt ievadītos datus, kā arī ievadītos datus jebkurā laikā, izmantojot pārlūkprogrammas funkcijas "Atpakaļ" un "Tālāk", kas tiek parādītas kā bulttaustiņi. Pieteikumu var iesniegt un nosūtīt tikai tad, ja klients ir pieņēmis šos noteikumus un nosacījumus, noklikšķinot uz pogas "Pieņemt noteikumus un nosacījumus" un tādējādi iekļaujot viņa pieteikumā. Pēc tam pārdevējs nosūta klientam automātisku apstiprinājumu par saņemšanu pa e-pastu, kurā klienta pasūtījums ir vēlreiz uzskaitīts un klients var izdrukāt funkciju "Drukāt".

Automātiska saņemšanas apstiprināšana tikai apliecina, ka pārdevējs ir saņēmis pasūtījumu, un tas nav uzskatāms par pieprasījuma pieņemšanu.

deklarāciju par pārdevēja pieņemšanu, kas tiks nosūtīta pa atsevišķu e-pastu.

Līguma priekšmets, stāvoklis, piegāde, preču pieejamība

(1) Līguma priekšmets ir preces un pakalpojumi, ko klients norādījis pasūtījuma ietvaros un norādīti pasūtījuma apstiprinājumā un / vai pasūtījuma apstiprināšanā gala cenās, kas norādītas tiešsaistes veikalā. Kļūdas un kļūdas ir rezervētas, jo īpaši attiecībā uz preču pieejamību.

(2) Pasūtīto preču raksturs tiek iegūts no produktu aprakstiem tiešsaistes veikalā. Tīmekļa vietnē esošie attēli var atspoguļot produktus tikai neprecīzi; Jo īpaši krāsas tehnisku iemeslu dēļ var ievērojami atšķirties. Attēli ir tikai ilustratīviem nolūkiem un var atšķirties no produkta. Specifikācijas, svars, pasākumi un veiktspēja ir pēc iespējas precīzāki, bet var būt parastās novirzes. Šeit aprakstītās iezīmes nav pārdevēja piegādāto produktu defekti.

(3) Ja klienta pasūtījuma brīdī nav pieejami viņa izvēlētā produkta kopijas, pārdevējs par to informē klientu pasūtījuma apstiprinājumā. Ja produkts ir neatgriezeniski piegādājams, pārdevējs atturas no pieņemšanas deklarācijas. Šajā gadījumā nav noslēgts līgums.

(4) Ja klienta pasūtījumā norādītais produkts ir tikai īslaicīgi pieejams, pārdevējs pasūtījuma apstiprinājumā nekavējoties par to informē klientu. Ja piegādes termiņš ir ilgāks par divām nedēļām, klientam ir tiesības atteikties no līguma. Starp citu, šajā gadījumā pārdevējam ir tiesības izstāties no līguma.

To darot, viņš nekavējoties atmaksās visus klienta jau veiktos maksājumus

Patērētāju atcelšanas politika

atsaukšana

Ja esat patērētājs, jums ir tiesības atteikties no šī līguma četrpadsmit dienu laikā, nesniedzot nekādus iemeslus. Izdalīšanās periods ir četrpadsmit dienas no dienas, jūs vai nosaukts trešā puse no jums, kas nav pārvadātājs, pēdējie preces ir pārņēmusi vai ir. Lai izmantotu savas atteikuma tiesības, jums ir jāsazinās ar mums

 

Gemi elettronica srl

Contrada klavieru mulino, A1,

85034, Francavilla, pa, Sinni, (PZ)

Tālr .: (+39) 0973 577845,

Fakss: (+39) 0973 574343

ordinigemi @@ gmail.com

ar skaidru paziņojumu (piemēram, vēstuli, kas nosūtīta pa pastu, faksu vai e-pastu) par jūsu lēmumu izstāties no šī līguma. Jūs varat elektroniski aizpildīt un iesniegt atteikuma veidlapas paraugu vai jebkuru citu nepārprotamu paziņojumu mūsu tīmekļa vietnē. Izmantojiet šo iespēju, mēs (piemēram, e-pastu), lai nosūtītu jums apstiprinājumu par saņemšanu šādas izņemšanas nekavējoties. tā, lai nodrošinātu zāļu izdalīšanās periods ir pietiekami, ka jums nosūtīt savu paziņojumu par īstenotās tiesības pirms atteikuma termiņa.

Atcelšanas sekas

 

Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs esam visi maksājumi, ko mēs esam saņēmuši no jums, ieskaitot piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas izriet no fakta, ka esat izvēlējies atšķirīgu metodi piegādi, nekā mēs piedāvājam, lētākais Standard jāatmaksā nekavējoties un vēlākais četrpadsmit dienu laikā no dienas, kad mums ir paziņots par jūsu līguma atsaukšanu. Par šo atmaksu mēs izmantojam tādus pašus maksāšanas līdzekļus, ko izmantojāt sākotnējā darījumā, ja vien ar jums nav panākta citāda vienošanās; Jūs nekādā gadījumā nebūs jāmaksā par šo atmaksas maksu.

Jums ir atgriezt preces nekavējoties un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā četrpadsmit dienu laikā no dienas, kurā tās informē mūs par jebkuru atcelšanu šā līguma mums vai iziet. Termiņš ir izpildīts, ja sūtāt preces pirms četrpadsmit dienu termiņa beigām. Jums būs jāsedz tūlītējās preču atgriešanas izmaksas, ja atgriezto preču cena nepārsniedz 40 eiro. Pretējā gadījumā atgriešanās ir bezmaksas. Ne zemes gabalus var saņemt uz mūsu rēķina.

  

Jums tikai nepieciešams, lai samaksātu par vērtības samazināšanos preces ja vērtība zaudējums ir saistīts ar nepieciešama, lai noskaidrotu veidu, īpašības un darbību preču apstrādes.