Questions and Answers

Kā uzstādīt elektrisko žogu?

Energizer nevar turēt ārā. Tas jāglabā telpās, lai novērstu laika apstākļu radītus bojājumus. Lai izvadītu visu savu strāvu, tam jābūt iezemētam, ievietojot zemē 3 cinkotus 1 metru mietiņus. Tie jānovieto 3 m attālumā viens no otra, 80 cm zemē (slapjā) un 20 cm ārpusē, un pēc tam jāsavieno ar dzeltenzaļo kabeli. Ierīces izejā ir sarkans pozitīvs kabelis, kas ir savienots ar žogu, un dzeltenzaļš kabelis, kas ir savienots ar pirmo zemes stabu. Nekad nepievienojiet divus elektrifikatorus vienam vadam, jo ​​abi impulsi var viens otru izslēgt, radot problēmas. Vienam žogam var pieslēgt divus elektrifikatorus, bet turēt tos divās atsevišķās stiepļu līnijās.

Vai enerģijas devējs var palikt ārpus telpām?

Energozers nevar atrasties ārā. Tas jāglabā telpās, lai to nesabojātu slikti laikapstākļi.

Ko nozīmē mirgojošās gaismas uz elektrisko žogu barošanas bloka?

Signāllampiņas, kas pārmaiņus mirgo uz elektrisko žogu barošanas bloka, norāda uz pareizu ierīces darbību.

Kā redzēt, vai uz žoga ir elektrība?

Lai pārbaudītu, vai uz elektriskā žoga dzīvniekiem ir strāva, vienkārši atnesiet skrūvgrieža galu ar izolētu rokturi pāris mm attālumā no žoga stieples. Brīdī, kad dzirdat tikšķināšanu, tas nozīmē, ka uz elektriskā žoga ir strāva.

Kā novilkt vadu no elektriskā žoga izolatora?

Neapbraucot elektrisko žogu izolatora mirušo loku, pretējā gadījumā rodas izkliede. Šim nolūkam ir izstrādāti Gemi elektriskie žogu izolatori.

Kā izveidot savienojumus elektrisko žogu vadītāja vadam?

Dzīvnieku elektrisko sētu vadu savienošanu var veikt ar vienkāršu mezglu starp diviem galiem, tos ieteicams veikt tikai nepieciešamības gadījumā.

Cik metrus es varu izmantot elektrisko vadu augstsprieguma žogiem?

Žogiem paredzētā elektriskā kabeļa biezums ir 3 mm, un to var izmantot arī vairāk nekā 100 metru garumā, bet tas ir piemērots tikai 30/40 metriem. Ja ir jāsavieno divi elektriskie žogi daudzu metru attālumā, vēlams vadīt vadu pa gaisu. Pretējā gadījumā izveidojiet divus atsevišķus elektriskos žogus.

Strāva ir nedaudz tālu no elektriskā dzīvnieku novietnes. Ko darīt? Kā savienot divus žogus?

Ja strāva ir tālu no elektriskā žoga, jūsu Gemi energiser - 100% Made in Italy - mums ir augstsprieguma šķērsošanas kabelis, kas var darboties virszemē vai pazemē bez izlādes. Ar šo kabeli ir iespējams novadīt strāvu uz žoga, bez jebkādas izkliedes. Elektrisko žogu kabeli var izmantot arī, lai savienotu divus žogus, pēc tam savienotu vienu galu ar pirmo žogu un otru galu ar otro žogu, ja attālums starp vienu un otru žogu ir mazs.

Man jāieliek 3 vadi iekšā elektriskajā žogā. Cik tālu man tās jānoliek?

Vadi elektriskā žoga iekšpusē jāievieto atbilstoši dzīvnieka izmēram. Maziem dzīvniekiem pirmā stieple žoga iekšpusē jāievieto 20 cm attālumā no zemes, pēc tam vienkārši atstājiet 20 cm/30 cm. Dzīvniekiem, piemēram, mežacūkām, elektrisko sētu vadu vajadzētu atstāt 30 cm no zemes un tā tālāk. Lieliem dzīvniekiem, piemēram, zirgiem, govīm, kopējais pavediens jāatstāj 60/80 cm attālumā no zemes.

Cik ilgi darbojas pārnēsājamā barošanas avota akumulators, un kuru man vajadzētu izmantot?

B12 barošanas blokam pietiek ar 12V 40Ah automašīnas akumulatoru. Autonomija, ja elektriskajā žogā nav izkliedes, ir apmēram 10/12 dienas. Pretējā gadījumā tas ilgst mazāk.

Kāpēc jāievieto 3 stabi elektriskā žoga zemēšanai?

Zemējums ir fundamentāla dzīvnieku elektriskā žoga funkcionalitātei, tāpēc ieteicams to darīt pareizi. Lai enerģētiķis pilnībā izlādētu strāvu, ir nepieciešams veikt zemējumu, ievietojot zemē 3 cinkotus stabus ar 1 metru. Tiem jābūt novietotiem 3 metru attālumā viens no otra, 80 cm slapjā zemē un 20 cm ārpusē, un pēc tam savienojiet tos ar dzelteno kabeli. Kopā ar elektrisko žogu piegādājam tikai 1 metru kabeļa, kas jāpievieno pirmajam stabam. Ieteicams to darīt vietās, kur ir veģetācija, tāpēc mitra augsne. Sausā augsne nav vadoša. Saskaņā ar veiktajiem testiem, novietojot 3 stabus jebkura veida reljefā, nebūs problēmu ar funkcionalitāti. Liekot tikai vienu mietu, pašreizējā filca jauda būs mazāka par tā diapazonu un dzīvnieki varēs šķērsot žogu.

Kas tiek piegādāts kopā ar žoga enerģētiku?

Ar pašreizējo modeli mēs piegādājam: zemējuma kabeli un kabeli ar pinceti, kas jāsavieno ar žogu. Ar duālās jaudas modeli mēs nodrošinām 220V barošanas avotu, kabeļus pieslēgumiem automašīnas akumulatoram (pozitīvs un negatīvs), zemējuma kabeli un kabeli ar pinceti, kas jāpievieno žogam.

Jātaisa žogs, kādu elektrības vadu iesakāt?

2,2 mm² žoga stieple ir piemērota maziem dzīvniekiem un maziem elektriskajiem žogiem. Piem.: aitas, kazas, dzeloņcūkas, truši, vilki, suņi, kaķi, vistas, lapsas, pāvi, tītari, zaķi, kurmji, āpši, zebiekstes, vāveres. 4 mm² biezā žoga stieple ir piemērota vidējiem un lieliem dzīvniekiem. Piem. vaislas cūkas, dambrieži u.c. Dzīvnieku novietnēm paredzētā 6 mm² stieples noplūdes strāva ir 0,15 omi/mt, kas ļauj nožogot vairākus kilometrus un ir piemērota lieliem dzīvniekiem. Piemēram, mežacūkas, brieži, govis, mufloni, lāči utt.

Kādā attālumā jāstāda žoga stabi?

Mēs iesakām stādīt stabus tādā attālumā, kas ir atkarīgs no zemes īpašībām; ja zeme ir līdzena, novietojiet vienu ik pēc 5/10 metriem, ja ir vējaina vai nelīdzena vieta, novietojiet tos tuvāk.

Vai 6mm² elektrības vads žogiem ir piemērots mežacūkām, vai arī jāņem strope?

6mm² biezais elektrības vads žogiem ir piemērots mežacūkām un lielajiem dzīvniekiem. Nožogojuma stieplei ir stiepes izturība līdz 100kg, 8 vadu stieples un dispersija 0,15 omi/m. Elektrisko žogu strope ir piemērota elektriskajiem žogiem zirgiem.

Kas vajadzīgs elektriskajam žogam mežacūkām un citiem dzīvniekiem?

Lai izveidotu elektrisko žogu dzīvniekiem, nepieciešams: Gemi enerģētiķis - 100% Ražots Itālijā - žogiem, kas novada strāvu uz žogu, elektrificēts vads žogam un izolatori elektrificētiem žogiem, kas pieskrūvēti uz stabiem, lai noturētu vadu. .

Vai elektriskais žogs ir bīstams cilvēkiem?

Elektriskais žogs dzīvniekiem nav bīstams ne cilvēkiem, ne dzīvniekiem. Tāpat kā visam, pat elektriskajiem žogiem ir standarts, kas nosaka vērtības, kas jāievēro. Žoga aktivizētājs ir produkts, kas izstaro periodiskus impulsus ar zemu strāvas stiprumu.

Elektriskais žogs: kam tas paredzēts?

Gemi elektriskais žogs - 100% Made in Italy - tiek izmantots, lai atvairītu savvaļas dzīvniekus, piemēram, mežacūkas, briežus, lapsas utt. Elektrisko žogu mērķis ir aizsargāt teritoriju no neizskatīgiem iebrukumiem. To izmanto arī tādu dzīvnieku turēšanai kā govis, aitas, cūkas utt. Tam nav nekāda sakara ar medībām. Mums ir visi pieejamie juridiskie sertifikāti elektrisko žogu ražošanai un pārdošanai. Tas ir vienīgais likumīgais risinājums tiem, kas vēlas aizsargāt savus stādījumus.

Nesen iegādājos skursteņa ventilatoru, ieslēdzot ar pirmo ātrumu, tas nedarbojas, kāpēc?

Problēmu nav, dūmu nosūcējs strādā normāli. Skursteņa ventilators ir paredzēts, lai nodrošinātu normālu iekšējo gultņu ieskriešanu. Ventilators sākotnēji jāiedarbina ar lielāku ātrumu un pēc dažām minūtēm to var pārslēgt uz mazākiem apgriezieniem. Šis darbības režīms ir jāievēro tikai pirmo mēnesi, pēc tam tas darbosies arī ar mazāku ātrumu.

Kur jāuzstāda izplūdes ventilatora regulators?

Kamīnu izplūdes ventilatora regulatoram jābūt pieslēgtam pie 220 V strāvas un to var uzstādīt jebkurā vietā, svarīgi, lai tas netiktu novietots siltuma avotu tuvumā. Faktiski ventilatora regulatora iekšpusē ir transformators, kas darbojas augstā temperatūrā.

Cik sver skursteņa ventilators?

Ventilatora svars, neskaitot ātruma regulatoru, ir aptuveni 20 kg.

Vai skursteņa dūmu nosūcējs ir trokšņains?

Nē. Skursteņa ventilators klusē jebkurā ātrumā. Protams, iestatot to uz sesto ātrumu, ventilators veic vairāk nekā 1300 apgriezienus minūtē, tāpēc būs dzirdama viegla dūkoņa. Bet, lai atrisinātu dūmu problēmu, ventilators ir jāizmanto zemā ātrumā, sākot no pirmā ātruma līdz pat trešajam ātrumam. Pie šiem ātrumiem skaņas spiediens nepārsniedz 38 Db, t.i., nulles trokšņa.

Vai to var uzstādīt uz apaļas skursteņa pamatnes?

Jā, mēs piegādājam adapterus apaļajiem dūmvadiem (tos, kas norādīti preču nolaižamajā izvēlnē). Lai pasūtītu adapteri, vienkārši atlasiet apaļo dūmvadu un nolaižamajā izvēlnē izvēlieties adaptera izmēru, kuru vēlaties iegādāties. Jāņem vērā ārējais diametrs, jo mūsu dūmvadu adapteris no ārpuses pieguļ tā izvadam. Ja skursteņa ārējais diametrs ir 25 cm, nolaižamajā izvēlnē ideālais skursteņa adapteris būs 25 cm.

Vai to var uzstādīt uz ļoti augsta apaļa skursteņa?

Jā, pateicoties skursteņa ventilatora sūkšanas jaudai, nav problēmu pat skursteņiem, kas garāki par 50 metriem.

Vai skursteņa ventilators atrisina problēmu arī stipra vēja gadījumā?

Protams, mūsu skursteņa ventilators ir piemērots stipra vēja gadījumā, jo tas atrisina dūmu problēmu.

Ja līs, ūdens iesūksies skursteņa ventilatorā?

Nē, skursteņa dūmu nosūcēja pamatne ir paaugstināta, lai lietus gadījumā nepieļautu ūdens iesūkšanos.

Ja pazūd strāva un izslēdzas skursteņa ventilators, vai tas pieslēdz dūmu izvadi?

Nē, skursteņa ventilators nepieslēdz dūmu izvadu, ja tas ir izslēgts. Šī iemesla dēļ skursteņa ventilatoru iespējams ieslēgt tikai noteiktās situācijās, piemēram, paceļot krāsns durvis vai stipra vēja gadījumā.

Kādā attālumā no liesmas jānovieto skursteņa ventilators?

Profesionālo kamīnu ventilatoru var uzstādīt jebkurā augstumā, pat uz 1 metra dūmvadiem. Savukārt skursteņa ventilatora pamatmodelis ir ieteicams skursteņiem, kuru augstums pārsniedz 3 m.

Cik ilgi es varu atstāt ieslēgtu skursteņa dūmu nosūcēju?

Nav laika ierobežojuma. Skursteņa dūmu nosūcējs var strādāt visu dienu bez problēmām.

Vai ir iespējams ievilkt kabeli skurstenī?

Jā, tas ir iespējams. Ir divi veidi, kā izveidot elektrisko savienojumu: ar 3 x 1,5 kabeli (jāizvada ārpus skursteņa līdz ātruma regulatoram), lai pagarinātu pirmo skursteņa ventilatoram pievienoto metru. Vai arī varat izveidot iekšējo savienojumu ar skursteni ar mūsu augstas temperatūras izturīgo kabeli, kuru varat iegādāties atsevišķi, nolaižamajā izvēlnē izvēloties vajadzīgo daudzumu atbilstoši tam, cik skaitītāju jums nepieciešams.

Vai es varu uzstādīt dūmu nosūcēju tieši skurstenī?

Tas ir iespējams, taču jāņem vērā skursteņa ventilatora izmēri. Dūmu nosūcēja uzstādīšanu var veikt divos veidos: likvidējot skursteņa vāciņu un pēc tam uzstādot skursteņa ventilatoru, vai arī ievietojot skursteņa iekšpusē skursteņa dūmu nosūcēju, pasūtot šajā gadījumā dūmu nosūcēju bez vāciņa.

Ar kvadrātveida skursteni un iekšējo cauruli, kādu modeli man vajadzētu iegādāties?

Ja jums ir kvadrātveida skurstenis ar cauruli, kura augstums ir vienāds ar mūra augstumu, vispirms ir jāaizver sprauga starp cauruli un mūri un pēc tam jāuzstāda skursteņa ventilators tieši uz mūra. Tāpat, ja caurule ir tikai dažus centimetrus (vai collas) augsta, caurule ir jānovieto tādā pašā augstumā kā mūris. Šādā situācijā ir jāiegādājas skursteņa ventilatora modelis ar kvadrātveida pamatni, regulējams arī taisnstūrveida skurstenim.

Kā salikt Gemi nosūcēja dūmu nosūcēju?

Skursteņa dūmu nosūcēja montāža notiek pats. Lai saliktu skursteņa ventilatoru, skatiet produktu lapās esošo mācību video. Ja rodas problēmas ar nosūces ventilatora uzstādīšanu, varat lūgt elektriķa vai mūrnieka palīdzību. Ja jums ir šaubas par izstrādājuma uzstādīšanu (piemēram, vadu pievienošana, ātruma regulators utt.), mūsu speciālisti būs jūsu rīcībā, izmantojot e-pastu, tērzēšanu vai tālruni.

Vai elektriskā kamīna nosūces ventilators tiek izmantots dūmu slāpēšanai?

Dūmu nosūcēja funkcija ir regulēt skursteņa vilkmi, lai atrisinātu dūmu problēmu skurstenī, cepeškrāsnī, plīts, bārbekjū un atveidotu skursteņa dabisko vilkmi.

Kāds ir skursteņa dūmu nosūcēja izmērs?

Elektriskā skursteņa ventilatora pamatne ir standarta 43x43 cm, augstums 35 cm, bez kronšteiniem. Ņemot vērā kronšteinus, tas ir 50 cm. Konkrētākiem mērījumiem mūsu vietnē ir pieejama diagramma, kurā parādīti katras elektriskā kamīna nosūces ventilatora atsevišķas daļas mērījumi.

Vai skursteņa nosūces ventilators arī nosūc siltumu?

Mūsu elektriskajam dūmu nosūcējam ir 6 ātrumu regulators, tāpēc jums tas jāiestata tikai uz ātrumu 1–2, lai palīdzētu dabiski izvadīt dūmus, bet ne siltumu. Būtībā ar pirmajiem diviem ātrumiem mēs nekādā veidā nemainām normālu kamīna darbību, kas parasti izkliedētu ļoti nelielu siltuma daudzumu dūmos, kas paceļas dūmvada caurulē. Gemi skursteņa ventilators uzsūc dūmus, kas pretējā gadījumā nonāktu mājā, un tāpēc noteikti neradītu siltuma avotus iekštelpu videi. Skaidrs, ka, ja skursteņa ventilators nedarbojas ar sesto ātrumu (parasti ar šo ātrumu tas tiek izmantots, lai mainītu gaisu telpās, palīdzētu izcelties ugunsgrēkiem vai uzsūkt pelnus), ar savu 2500m³/h (pamata) - 3800m³/h(pro) tas būs tik jaudīgs, ka uzsūks arī siltumu, jo palielinās koksnes sadegšanas ātrumu un līdz ar to daļēji samazinās siltumu. Zinātniskie pētījumi ir pierādījuši, ka Gemi dūmu nosūcējs spēj kontrolēt siltuma zudumus, tāpēc siltuma zudumu novēršanai vēlams izmantot skursteni. To var redzēt miljoniem apmierinātu klientu visā pasaulē kopš 1983. gada, kad tika izveidots pirmais Gemi skursteņa ventilators.

Kāda ir atšķirība starp dažādiem dūmu nosūcēju modeļiem?

Pamata modelim ir 2500 m³/h sūkšanas jauda, ​​3 gadu garantija un tas var izturēt līdz 300 grādiem. Profesionālais modelis var izturēt līdz 700 grādiem (tātad arī skursteņa ugunsgrēka gadījumā) un ir ieteicams, ja jums ir skurstenis, kas mazāks par 3 metriem. Tam ir arī 6 gadu garantija, un tas iesūc 3800 m³/h. Tērauda modelis ir pilnībā izgatavots no Aisi 304 nerūsējošā tērauda, ​​materiāla, kas nodrošina lielāku izturību pret koroziju un sāļumu un tādējādi laika gaitā. Tā sūkšanas jauda ir 3800 m³/h un pretestība līdz 700°, garantēta 8 gadus. Gemi piedāvātā klāsta virsotne ir profesionālais vara modelis, izturīgs līdz 700°, ar 10 gadu garantiju un spēj iesūkt 3800 m³/h. Nerūsējošā tērauda ventilators ir izturīgs pret koroziju un sāļumu. Tas ir pilnībā nokrāsots ārpusē (ieskaitot pamatni) un tāpēc ir piemērots tiem, kas meklē estētiski pievilcīgāku produktu.