Kopā ar dūmvadu skurstenis ir galvenais atbildīgs par vilkmi un pareizu izgarojumu novadīšanu.

Gemi skurstenis ar sūkšanas motoru ir daudz vairāk nekā vienkāršs skurstenis. Tas ir mākslas darbs jūsu skursteņa izrotāšanai, kas spēj uzlabot jūsu mājas estētiku un funkcionalitāti.

Aspirācijas skurstenis Gemi, kas pieejams dažādos modeļos, māla vai terakotas un krāsās, ir uzticams un kvalitatīvs risinājums, ar patīkamu dizainu, funkcionāls un ilgstoši izturīgs pret atmosfēras iedarbību.

Read more »

Tiek attēloti 3 produkti.

Grid
Grid-2
List
List-2
Catelog

Questions and Answers

Kāda ir atšķirība starp dažādiem dūmu nosūcēju modeļiem?

Pamata modelim ir 2500 m³/h sūkšanas jauda, ​​3 gadu garantija un tas var izturēt līdz 300 grādiem. Profesionālais modelis var izturēt līdz 700 grādiem (tātad arī skursteņa ugunsgrēka gadījumā) un ir ieteicams, ja jums ir skurstenis, kas mazāks par 3 metriem. Tam ir arī 6 gadu garantija, un tas iesūc 3800 m³/h. Tērauda modelis ir pilnībā izgatavots no Aisi 304 nerūsējošā tērauda, ​​materiāla, kas nodrošina lielāku izturību pret koroziju un sāļumu un tādējādi laika gaitā. Tā sūkšanas jauda ir 3800 m³/h un pretestība līdz 700°, garantēta 8 gadus. Gemi piedāvātā klāsta virsotne ir profesionālais vara modelis, izturīgs līdz 700°, ar 10 gadu garantiju un spēj iesūkt 3800 m³/h. Nerūsējošā tērauda ventilators ir izturīgs pret koroziju un sāļumu. Tas ir pilnībā nokrāsots ārpusē (ieskaitot pamatni) un tāpēc ir piemērots tiem, kas meklē estētiski pievilcīgāku produktu.

Vai skursteņa nosūces ventilators arī nosūc siltumu?

Mūsu elektriskajam dūmu nosūcējam ir 6 ātrumu regulators, tāpēc jums tas jāiestata tikai uz ātrumu 1–2, lai palīdzētu dabiski izvadīt dūmus, bet ne siltumu. Būtībā ar pirmajiem diviem ātrumiem mēs nekādā veidā nemainām normālu kamīna darbību, kas parasti izkliedētu ļoti nelielu siltuma daudzumu dūmos, kas paceļas dūmvada caurulē. Gemi skursteņa ventilators uzsūc dūmus, kas pretējā gadījumā nonāktu mājā, un tāpēc noteikti neradītu siltuma avotus iekštelpu videi. Skaidrs, ka, ja skursteņa ventilators nedarbojas ar sesto ātrumu (parasti ar šo ātrumu tas tiek izmantots, lai mainītu gaisu telpās, palīdzētu izcelties ugunsgrēkiem vai uzsūkt pelnus), ar savu 2500m³/h (pamata) - 3800m³/h(pro) tas būs tik jaudīgs, ka uzsūks arī siltumu, jo palielinās koksnes sadegšanas ātrumu un līdz ar to daļēji samazinās siltumu. Zinātniskie pētījumi ir pierādījuši, ka Gemi dūmu nosūcējs spēj kontrolēt siltuma zudumus, tāpēc siltuma zudumu novēršanai vēlams izmantot skursteni. To var redzēt miljoniem apmierinātu klientu visā pasaulē kopš 1983. gada, kad tika izveidots pirmais Gemi skursteņa ventilators.

Vai elektriskā kamīna nosūces ventilators tiek izmantots dūmu slāpēšanai?

Dūmu nosūcēja funkcija ir regulēt skursteņa vilkmi, lai atrisinātu dūmu problēmu skurstenī, cepeškrāsnī, plīts, bārbekjū un atveidotu skursteņa dabisko vilkmi.

Kā salikt Gemi nosūcēja dūmu nosūcēju?

Skursteņa dūmu nosūcēja montāža notiek pats. Lai saliktu skursteņa ventilatoru, skatiet produktu lapās esošo mācību video. Ja rodas problēmas ar nosūces ventilatora uzstādīšanu, varat lūgt elektriķa vai mūrnieka palīdzību. Ja jums ir šaubas par izstrādājuma uzstādīšanu (piemēram, vadu pievienošana, ātruma regulators utt.), mūsu speciālisti būs jūsu rīcībā, izmantojot e-pastu, tērzēšanu vai tālruni.

Ar kvadrātveida skursteni un iekšējo cauruli, kādu modeli man vajadzētu iegādāties?

Ja jums ir kvadrātveida skurstenis ar cauruli, kura augstums ir vienāds ar mūra augstumu, vispirms ir jāaizver sprauga starp cauruli un mūri un pēc tam jāuzstāda skursteņa ventilators tieši uz mūra. Tāpat, ja caurule ir tikai dažus centimetrus (vai collas) augsta, caurule ir jānovieto tādā pašā augstumā kā mūris. Šādā situācijā ir jāiegādājas skursteņa ventilatora modelis ar kvadrātveida pamatni, regulējams arī taisnstūrveida skurstenim.

Vai es varu uzstādīt dūmu nosūcēju tieši skurstenī?

Tas ir iespējams, taču jāņem vērā skursteņa ventilatora izmēri. Dūmu nosūcēja uzstādīšanu var veikt divos veidos: likvidējot skursteņa vāciņu un pēc tam uzstādot skursteņa ventilatoru, vai arī ievietojot skursteņa iekšpusē skursteņa dūmu nosūcēju, pasūtot šajā gadījumā dūmu nosūcēju bez vāciņa.

Vai ir iespējams ievilkt kabeli skurstenī?

Jā, tas ir iespējams. Ir divi veidi, kā izveidot elektrisko savienojumu: ar 3 x 1,5 kabeli (jāizvada ārpus skursteņa līdz ātruma regulatoram), lai pagarinātu pirmo skursteņa ventilatoram pievienoto metru. Vai arī varat izveidot iekšējo savienojumu ar skursteni ar mūsu augstas temperatūras izturīgo kabeli, kuru varat iegādāties atsevišķi, nolaižamajā izvēlnē izvēloties vajadzīgo daudzumu atbilstoši tam, cik skaitītāju jums nepieciešams.

Cik ilgi es varu atstāt ieslēgtu skursteņa dūmu nosūcēju?

Nav laika ierobežojuma. Skursteņa dūmu nosūcējs var strādāt visu dienu bez problēmām.

Kādā attālumā no liesmas jānovieto skursteņa ventilators?

Profesionālo kamīnu ventilatoru var uzstādīt jebkurā augstumā, pat uz 1 metra dūmvadiem. Savukārt skursteņa ventilatora pamatmodelis ir ieteicams skursteņiem, kuru augstums pārsniedz 3 m.

Ja pazūd strāva un izslēdzas skursteņa ventilators, vai tas pieslēdz dūmu izvadi?

Nē, skursteņa ventilators nepieslēdz dūmu izvadu, ja tas ir izslēgts. Šī iemesla dēļ skursteņa ventilatoru iespējams ieslēgt tikai noteiktās situācijās, piemēram, paceļot krāsns durvis vai stipra vēja gadījumā.

Ja līs, ūdens iesūksies skursteņa ventilatorā?

Nē, skursteņa dūmu nosūcēja pamatne ir paaugstināta, lai lietus gadījumā nepieļautu ūdens iesūkšanos.

Vai skursteņa ventilators atrisina problēmu arī stipra vēja gadījumā?

Protams, mūsu skursteņa ventilators ir piemērots stipra vēja gadījumā, jo tas atrisina dūmu problēmu.

Vai skursteņa dūmu nosūcējs ir trokšņains?

Nē. Skursteņa ventilators klusē jebkurā ātrumā. Protams, iestatot to uz sesto ātrumu, ventilators veic vairāk nekā 1300 apgriezienus minūtē, tāpēc būs dzirdama viegla dūkoņa. Bet, lai atrisinātu dūmu problēmu, ventilators ir jāizmanto zemā ātrumā, sākot no pirmā ātruma līdz pat trešajam ātrumam. Pie šiem ātrumiem skaņas spiediens nepārsniedz 38 Db, t.i., nulles trokšņa.

Cik sver skursteņa ventilators?

Ventilatora svars, neskaitot ātruma regulatoru, ir aptuveni 20 kg.

Kur jāuzstāda izplūdes ventilatora regulators?

Kamīnu izplūdes ventilatora regulatoram jābūt pieslēgtam pie 220 V strāvas un to var uzstādīt jebkurā vietā, svarīgi, lai tas netiktu novietots siltuma avotu tuvumā. Faktiski ventilatora regulatora iekšpusē ir transformators, kas darbojas augstā temperatūrā.

Nesen iegādājos skursteņa ventilatoru, ieslēdzot ar pirmo ātrumu, tas nedarbojas, kāpēc?

Problēmu nav, dūmu nosūcējs strādā normāli. Skursteņa ventilators ir paredzēts, lai nodrošinātu normālu iekšējo gultņu ieskriešanu. Ventilators sākotnēji jāiedarbina ar lielāku ātrumu un pēc dažām minūtēm to var pārslēgt uz mazākiem apgriezieniem. Šis darbības režīms ir jāievēro tikai pirmo mēnesi, pēc tam tas darbosies arī ar mazāku ātrumu.