Gemi Elettronica

Our Technology for your confort

domenico-giangreco.png

GEMI zīmols ir dzimis 1983. gadā no Domeniko Džangreko, rūpnieciskās elektronikas un automatizācijas jomas speciālista pieredzes. GEMI vienmēr ir izcēlies ar augstām tehnoloģijām un profesionalitāti gan produktu dizainā un izstrādē, gan ar uzmanību pret klientu. Daļa no šīs uzmanības ir iespēja pārbaudīt produktus 100 dienas ar pilnu atmaksu un bez nepieciešamības norādīt iemeslus.
GEMI vērtības ir tās stiprās puses: kvalitāte, godīgums un klientu apkalpošana. Gadu gaitā uzņēmums ir izcēlies skursteņu nosūcēju ražošanā, paceļoties nozares augšgalā visā pasaulē.

Ražošanas flagmanis ir GEMI putekļu sūcējs, kas ir Basilicata Innovazione (InnovationFactory Scarl) un Bazilikatas Universitātes Vides inženierzinātņu un fizikas katedras sadarbības rezultāts "Projektā par sistēmas izstrādes sistēmas optimizēšanai". novatoriska sūkšanas sistēma".

Tomēr projekti šeit neapstājas: GEMI Elettronica sadarbojas ar universitātēm un profesionāliem institūtiem, lai pētītu un izstrādātu produktus, kas vienmēr ir priekšplānā.

Mūsu kamīnu nosūcēju sertifikāti

Gemi Eiropā

Sertifikāti

Gemi Elettronica - Registered Trademark