Elektriskais žogs kazām: lūk, kā to izveidot.

Elektriskais žogs kazām: lūk, kā to izveidot.

Elektriskais žogs kazām

Elektriskais žogs kazām ir ierobežots platības, kas tiek izmantots, lai ierobežotu kazas. Šāda veida žogam jābūt rūpīgi izveidotam, ņemot vērā kazas vajadzības un vides apstākļus, kuros tās atrodas.

Žogam jābūt pietiekami lielam, lai kazas varētu brīvi pārvietoties. Kazu žoga būvniecība jāsāk ar piemērotākās vietas izvēli. Svarīgi ir izvēlēties labi nosusinātu teritoriju, kas nav pakļauta plūdiem vai nestabilitātei. Papildus izvēlētajai vietai jābūt pieejamai transportam, lai atvieglotu dzīvnieku iekļūšanu un iziešanu.

Kazu žogs jābūvē, izmantojot noturīgus materiālus, piemēram, koksni, metālu vai betonu. Žoga lielums būs atkarīgs no gribētā kazas skaita: vispārēji ieteicams ir vismaz 2-3 kvadrātmetri uz vienu dzīvnieku.

Svarīgi ir arī nodrošināt vietu, kur kazas var atpūsties un gulēt, pasargātas no saules un lietus. Šī zona var būt vienkārša kūts vai pareiza patversme.

Visbeidzot, ir svarīgi iekļaut barošanas un dzeršanas sistēmu, kas apmierina kazas vajadzības. Šī sistēma jābūt viegli lietojama un tīrāma, lai nodrošinātu dzīvnieku veselību.

Kopumā kazas žogs ir ierobežots platības, kas jārūpīgi būvē, lai nodrošinātu dzīvnieku labklājību. Vietas, materiālu un izmēru izvēle ir svarīgas faktorus, kas jāņem vērā, veidojot efektīvu un funkcionālu žogu.

Cik Augsts Būtu Jābūt Kazas Žogam?

Kazu žogs jābūt pietiekami augsts, lai novērstu kazas iespēju pārlekt pāri. Vidēji ieteicamais augstums kazas žogam ir vismaz 1,20 metri. Tomēr, ja kazas ir īpaši augstas vai kustīgas, var būt nepieciešams palielināt žoga augstumu.

Papildus žogam jābūt pietiekami stingram, lai izturētu kazas mēģinājumus to nomest vai izrakt zemāk. Svarīgi ir izvēlēties augstas kvalitātes, noturīgus materiālus žoga būvniecībai.

Labākā Risinājums? Elektriskais Žogs

Kazas ir dzīvnieki, kuri ir ļoti grūti ierobežojami, tāpēc ir nepieciešams izveidot elektrisko žogu ar ļoti augstu izvades spriegumu.

To var viegli izdarīt, izmantojot visus materiālus, kas nepieciešami klasiskā elektriskā žoga izveidei.

Kādi ir komponenti, lai izveidotu kazas žogu?

1. Stabi un Izolatori

Izolatori: Atkarībā no izvēlētā staba un vadītāja veida, pareizai elektrozaļā žoga darbībai ir būtiski izvēlēties izolatoru veidu. Pieejami dažādi modeļi:

2. Elektriskie Vadi vai Lentes

Elektriskais žoga vads: tas ļauj elektriskajam strāvam pārvadāties un sadalīties pa visu žogu. Ir vadi, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem, izvēle ir atkarīga no konkrētiem vajadzībām.

Elektriskās lentes: piemērotas žogiem pret dzīvniekiem, piemēram, zirgiem, kazām, utt., un var palielināt elektriskā žoga redzamību.

Un visbeidzot, visvērtīgākā lieta, kas nepie

Gemi elektrisko aploku produktu klāsts

Gemī, mūsu uzņēmumā, Jūs ne tikai varat atrast plašu elektrisko aplokuvadītāju izvēli, bet arī plašu elektroaparātu izvēli, piedāvājot pat 5 dažādusveidus, katram ar specifiskāmīpašībām un unikālām priekšrocībām:

220V elektroaparāti ar pilnīgi drošu un uzticamu darbību aplokamlīdz 5km attālumam;

220V elektroaparāti ar pilnīgi drošu un uzticamu darbību aplokamlīdz 8km attālumam;

12V/220V bateriju elektroaparāti ar pilnīgi drošu un uzticamudarbību aplokam līdz 5km un6J;

12V/220V bateriju elektroaparāti ar divām baterijām, kas nodrošinapilnīgi drošu unuzticamu darbību aplokam līdz 5km un 6J;

12V/220V bateriju elektroaparāti ar saules paneli, kas nodrošinapilnīgi drošu unuzticamu darbību aplokam līdz 5km un 6J.

Pievienojoties tam, mēs piedāvājam plašu augstas kvalitātes vadu un lentu klāstu, kā arīizolatorus, kas izstrādāti,lai piemērotos jebkura veida atbalstam, ko Jūs izvēlaties savam elektriskajam aplokam:

Koksnes stabiņu izolatori;

Dzelzs stabiņu izolatori;

Divu āķu izolators;

Skrūvju atslēga izolatoriem.

Mēs, Gemi, izceļamies no konkurences pateicoties piecdesmit gadu pieredzei nozarē un spējainodrošināt personalizētasrisinājumus katram klientam specifiskajām vajadzībām. Mūsu klientu uzmanība ir nevainojama,piedāvājot pilnīguatbalsta pakalpojumu, sākot no pirkuma brīža un turpinot arī pēc pirkuma. Mēs esam pieejamipa telefonu +390287165556, tērzē vai arī pa e-pastu.

Gemi ieguvumi

  1. Bezmaksas atgriešana 100 dienu laikā;
  2. Ātra piegāde visā pasaulē;
  3. Visi mūsu produkti ir ražoti Itālijā, izmantojot augstas kvalitātes izejvielas;
  4. Visi mūsu produkti atbilst likumīgajām drošības normām un ir sertificēti;
  5. Mums ir vairāk nekā 5000 atsauksmes uz pasaulē lielākās atsauksmju platformasTrustpillot;
  6. Mūsu četrdesmit gadu pieredze ir Jūsu rīcībā;
  7. Mums ir gandrīz 1000 videorecenziju uz TrustVideos videorecenziju platformas, kurā irlietotāju videoatsauksmes.

Pirkt tagad!.