Bārbekjū ar skursteņa kanālu: pilnīgs ceļvedis.

Bārbekjū ar skursteņa kanālu: pilnīgs ceļvedis.

Bārbekjū ar skursteņa kanālu: Pilnīgs ceļvedis

Vēsajās vasaras dienās nav nekā atpūtošāka un sociāli pievilcīgāka kā āra bārbekjū. Kad grilētā gaļas un dārzeņu vilinošais aromāts piepilda gaisu, tas pulcē kopā draugus un ģimeni, lai baudītu brīžus kopā un izcilas ēdienreizes.

Taču, lai nodrošinātu drošu un efektīvu bārbekjū pieredzi, ir būtiska labi izstrādāta un darbīga skursteņa kanāla klātbūtne. Šajā tekstā mēs aplūkosim skursteņa kanāla nozīmi bārbekjū kontekstā un sniegsim praktiskus padomus neaizmirstamai grilēšanas pieredzei.

Skursteņa kanāla nozīme

Skursteņa kanāls ir jebkura bārbekjū sistēmas sirds sitieni. Tas spēlē būtisku lomu izplūdušā dūmu, kaitīgu gāzu un daļiņu novēršanā, kas rada koksni, malku vai gāzi. Pareizi izstrādāts un novietots skursteņa kanāls nodrošina, ka tie tiek novirzīti prom no gatavošanas zonas, minimizējot risku ielpošanas kaitīgas vielas un optimizējot grilēto ēdienu garšu.

Efektīva skursteņa kanāla izstrāde

Lai izveidotu labi izstrādātu skursteņa kanālu, nepieciešamas virkne svarīgu apsvērumu. Sākot no materiāla izvēles līdz izmēram un augstumam, katrs aspekts veicina tā optimālu darbību. Svarīgi ir konsultēties ar pieredzējušiem profesionāļiem, lai nodrošinātu, ka skursteņa kanāls var apstrādāt dūmu plūsmu un ir aprīkots ar regulējamu plūsmas sistēmu precīzai kontrolei.

Uzturēšana un tīrīšana

Skursteņa kanāla tīrīšana ir būtiska tā pareizai darbībai. Soot un kreozots uzkrājumi var veidoties laika gaitā, bloķējot gaisa plūsmu un palielinot ugunsgrēka risks. Svarīgi ir plānot regulāras tīrīšanas un inspektēšanas operācijas, lai nodrošinātu, ka skursteņa kanāls vienmēr būtu izcilā stāvoklī.

Drošības un praktiski padomi

Drošība vienmēr ir prioritāte bārbekjū aktivitātēs. Būtisks ir tas, lai skursteņa kanāls būtu labi uzstādīts un brīvs no šķēršļiem. Izvairieties no bārbekjū pārslodzēšanas ar pārāk daudz koka vai oglēm, lai novērstu skursteņa kanāla pārkaršanu. Turklāt bārbekjū novietošana drošā attālumā no viegli aizdegojamām lietām un tālu no stiprām gaisa plūsmām var veicināt drošu un efektīvu grilēšanas pieredzi.

Ko darīt, ja bārbekjū skursteņa kanāls nesavelk dūmus pienācīgi?

Ja jūsu bārbekjū skursteņa kanāls nesavelk dūmus pienācīgi, var būt plūsmas problēmas, kas jārisina, lai nodrošinātu drošu un efektīvu gatavošanu. Šeit ir daži soļi, ko ievērot, ja skursteņa kanāls nesavelk dūmus tā, kā vajadzētu:

 1. Pārbaudiet, vai nav šķēršļu: Pārbaudiet, vai skursteņa kanālā nav šķēršļu, piemēram, kreozota uzkrāšanās, dūmus vai gruži. Šie šķēršļi var bloķēt gaisa plūsmu un novērst dūmu izvadīšanu. Ja konstatējat šķēršļus, rūpīgi notīriet skursteņa kanālu.

 2. Pārbaudiet augstumu un novietojumu: Skursteņa kanāla augstums un novietojums var ietekmēt plūsmu. Pārliecinieties, ka skursteņa kanāls ir pietiekami augsts, lai nodrošinātu labu gaisa plūsmu, un novietots tā, lai izvairītos no šķēršļiem, piemēram, koki vai ēkas, kas varētu ietekmēt plūsmu.

 3. Pārbaudiet gaisa strāvas: Stipras gaisa strāvas var ietekmēt skursteņa kanāla plūsmu. Ja vējš pūš īpaši stipri, var būt grūti panākt labu plūsmu. Šādos gadījumos varat mēģināt aizsargāt bārbekjū zonu no vēja vai izmantot pārnesamus ekrānus, lai aizsargātu liesmu.

 4. Regulējiet gaisa ventilatorus: Dažādi bārbekjū ir regulējami gaisa ventilatori, kas var ietekmēt gaisa plūsmu iekšpusē bārbekjū. Pārliecinieties, ka gaisa ventilatori ir atvērti pareizajā apjomā, lai nodrošinātu optimālu gaisa plūsmu un pareizu plūsmu.

 5. Izmantojiet piemērotus degvielas: Pārliecinieties, ka izmantojat piemē

  Iekš Gemī universa, mēs ar lepnumu piedāvājam plašu mūsu kamīnu dūmu nosūcēju klāstu, katrsar unikālām īpašībām,kas apmierinās mūsu klientu dažādās vajadzības. Mūsu apņemšanās uz izcilību ir mūs vadījusiizstrādāt dažādu modeļudaudzveidīgu izvēli, nodrošinot, ka katrs detalizēti ir rūpīgi izstrādāts un uzturēts.

  Kamīnunosūcēji "pamata": Kamīnu nosūcēji tiem, kas meklē uzticamas unefektīvas risinājumus,piedāvājam mūsu pamata kamīnu nosūcēju līniju. Šie modeļi ir izstrādāti, lai piedāvātustabilu veiktspēju parpieejamu cenu, nodrošinot efektīvu dūmu noņemšanu, neliedzot kvalitāti.
  Galvenāsīpašības: 300 C° nosūkšana, 3gadi garantija un 2500 M³/h nosūkšanas jauda.

  Kamīnunosūcēji "profesionāļi": Ja meklējat profesionālu veiktspēju, kasraksturota ar vēllielāku jaudu un uzticamību, mūsu profesionālie dūmu nosūcēji ir ideāla izvēle.
  Galvenāsīpašības: 700 C°nosūkšana, 6 gadi garantija un 3800 M³/h nosūkšanas jauda.

  Mūsu kolekcija paplašinās arī līdz dažādiem nosūcējiem, kas izgatavoti no augstas kvalitātesmateriāliem, ieskaitotnerūsējošo tēraudu un varu.

  Kamīnunosūcēji"tērauds": Tērauda nosūcēji pārstāv modernu eleganci un irizgatavoti, lai izturētu laikapārbaudes, piedāvājot efektīvu nosūkšanu un sofistiskētu stilu.

  Elektriskais dūmunosūcējs ar 6 ātrumiem, kaspilnībā izgatavots no nerūsējošā tērauda AISI 304. Pateicoties tā būvei, dūmu nosūcējs izturkoroziju, ko izraisalaika apstākļi un jūras sāls, nodrošinot ilgstošu izturību. Motorspēks 3800m³/h, uzstādāmsuz jebkura izmēradūmvadu. Nosūcējs izturīgs līdz 700°, ugunsgrēka gadījumā.

  Kamīnu nosūcēji"vara": Nootras puses, vara nosūcēji ne tikai atspoguļo klasisku skaistumu, bet arī lepojas arizturību laika gaitā.
  Varasskurstenis ir Gemi elektrisko nosūcēju augstākās klases modelis. Pilnībā izgatavots nonerūsējošā tērauda AISI 304,lai nodrošinātu izturību pret laika apstākļiem un jūras sāli. Uzmanība tiek pievērsta arīestētikai, pateicotiesvara pārklājumam. Tāpat kā profesionāla modeļa "melnbaltā galva", tas nosūc 3800m³/h uniztur līdz 700°. Dūmuproblēmas risināšana garantēta. Ideāli piemērots kamīniem, krāsnīm, griliem, krāsnīm u.c. 10gadu garantija uz visunosūcēja konstrukciju.

  Pirkt tagad!.