Kamīna nosūcēja ventilators: vai tas tiešām darbojas? Šeit ir 20 labi iemesli Gemi skursteņa ventilatora uzstādīšanai.

Kamīna nosūcēja ventilators: vai tas tiešām darbojas? Šeit ir 20 labi iemesli Gemi skursteņa ventilatora uzstādīšanai.

Kāpēc izvēlēties mūsu nosūcējus...

Gemi skursteņa ventilators ir daudz vairāk nekā tikai aksesuārs: tas ir būtisks palīgs tiem, kuri vēlas efektīvu, drošu un tīru kamīnu. Atklājiet 20 pārliecinošus iemeslus, kāpēc uzstādīt Gemi skursteņa ventilatoru savā mājā.

  • 1. Enerģijas ietaupījums: Tas maksā tikai 10 eiro gadā par enerģijas rēķinu, nodrošinot efektīvu un ekonomisku kamīnu.
  • 2. Klusa darbība: Darbojas klusi, ideāls, lai baudītu siltumu bez akustiskiem traucējumiem, piemērots gan atvērtiem kamīniem, granulu krāsnīm, termogrīdām, barbekjū, gan koka cepeškrāsnīm.
  • 3. Viegla uzstādīšana: Viegla uzstādīšana pateicoties instrukcijai, kas iekļauta komplektā, un video pamācībām, kas pieejamas vairāk nekā 20 valodās gan mūsu mājas lapā, gan YouTube kanālā.

Pārvērtiet savu kamīnu ar Gemi skursteņa ventilatoru un baudiet drošāku, tīrāku un efektīvāku mājas vidi.

Iekš Gemī universa, mēs ar lepnumu piedāvājam plašu mūsu kamīnu dūmu nosūcēju klāstu, katrsar unikālām īpašībām,kas apmierinās mūsu klientu dažādās vajadzības. Mūsu apņemšanās uz izcilību ir mūs vadījusiizstrādāt dažādu modeļudaudzveidīgu izvēli, nodrošinot, ka katrs detalizēti ir rūpīgi izstrādāts un uzturēts.

Kamīnunosūcēji "pamata": Kamīnu nosūcēji tiem, kas meklē uzticamas unefektīvas risinājumus,piedāvājam mūsu pamata kamīnu nosūcēju līniju. Šie modeļi ir izstrādāti, lai piedāvātustabilu veiktspēju parpieejamu cenu, nodrošinot efektīvu dūmu noņemšanu, neliedzot kvalitāti.
Galvenāsīpašības: 300 C° nosūkšana, 3gadi garantija un 2500 M³/h nosūkšanas jauda.

Kamīnunosūcēji "profesionāļi": Ja meklējat profesionālu veiktspēju, kasraksturota ar vēllielāku jaudu un uzticamību, mūsu profesionālie dūmu nosūcēji ir ideāla izvēle.
Galvenāsīpašības: 700 C°nosūkšana, 6 gadi garantija un 3800 M³/h nosūkšanas jauda.

Mūsu kolekcija paplašinās arī līdz dažādiem nosūcējiem, kas izgatavoti no augstas kvalitātesmateriāliem, ieskaitotnerūsējošo tēraudu un varu.

Kamīnunosūcēji"tērauds": Tērauda nosūcēji pārstāv modernu eleganci un irizgatavoti, lai izturētu laikapārbaudes, piedāvājot efektīvu nosūkšanu un sofistiskētu stilu.

Elektriskais dūmunosūcējs ar 6 ātrumiem, kaspilnībā izgatavots no nerūsējošā tērauda AISI 304. Pateicoties tā būvei, dūmu nosūcējs izturkoroziju, ko izraisalaika apstākļi un jūras sāls, nodrošinot ilgstošu izturību. Motorspēks 3800m³/h, uzstādāmsuz jebkura izmēradūmvadu. Nosūcējs izturīgs līdz 700°, ugunsgrēka gadījumā.

Kamīnu nosūcēji"vara": Nootras puses, vara nosūcēji ne tikai atspoguļo klasisku skaistumu, bet arī lepojas arizturību laika gaitā.
Varasskurstenis ir Gemi elektrisko nosūcēju augstākās klases modelis. Pilnībā izgatavots nonerūsējošā tērauda AISI 304,lai nodrošinātu izturību pret laika apstākļiem un jūras sāli. Uzmanība tiek pievērsta arīestētikai, pateicotiesvara pārklājumam. Tāpat kā profesionāla modeļa "melnbaltā galva", tas nosūc 3800m³/h uniztur līdz 700°. Dūmuproblēmas risināšana garantēta. Ideāli piemērots kamīniem, krāsnīm, griliem, krāsnīm u.c. 10gadu garantija uz visunosūcēja konstrukciju.

Pirkt tagad!.